Punkty gastronomiczne i wynajem samochodów Gdańsk.

Gdańsk to jedno z najpiękniejszych miast Polski. Miasto, które przyciąga położeniem, atrakcjami turystycznymi, dostępem do morza, bogatą infrastrukturą. Tutaj wakacje spędzają nie tylko Polacy, ale również i turyści z różnych stron Europy, a nawet świata. Trudno się dziwić, w końcu Gdańsk wie jak zadbać o podróżnych. Już po przylocie turyści mogą skorzystać z oferty jednego z najpiękniejszych, najprężniej działających lotnisk, a dokładniej ujmując z Międzynarodowego Portu lotniczego im. Lecha Wałęsy.

Port znajduje się dziesięć kilometrów od centrum Gdańska, w pięknej wsi Rębiechowo. Lotnisko w Rębiechowie pochwalić może się bogatą infrastrukturą. Tutaj każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, coś, co pozwoli mu zapełnić czas, etc.

Na terenie terminalu skorzystać można m.in. z głównych obsługi jak wynajem wozów Gdańsk, na obszarze lotniska działa aż sześć instytucji specjalizujących się w dziedzinie wynajem wozów Gdańsk, dodatkowo też omal każa spółka proponująca wynajem aut Gdańsk dostarcza samochód bezpłatnie pod terminal. Władze lotniska zadbały również o punkty gastronomiczne, handlowe i usługowe.

Spośród aktualnie działających punktów gastronomicznych na terenie lotniska w Rębiechowie na terenie Wałęsa Airport Gdańsk na szczególną uwagę zasługują takie punkty jak: Voyage Cafe, Papa bistro, restauracja Gdańska, Fly bar, Bar Inter Gastr. To w nich można wypić kawę, zjeść ciasto, lody, czy porządny posiłek.

To właśnie, dzięki nim czas oczekiwania na odlot ubiega w miłej i przyjemnej atmosferze. Wynajem samochodów Gdańsk, liczne punkty gastronomiczne, handlowe, usługowe- to tylko niektóre atrakcje, które czekają na was w Międzynarodowym porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy.